Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit szól a mai informatika...

Ki mit szól a mai informatika érettségihez? Könnyűnek vagy nehéznek érezted?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első kettő könnyű volt, a táblázat nagyon rossz lett, az Accessből kettőt nem tudtam(a Kecske-barlangot meg a közepet...)
2011. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hol tudok hozzáférni? Megmondom. :P
2011. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erős közepes volt szerintem. A weblapban a képet nem tudtam hogy kell megszerkeszteni, ill a weblapon belül egy nagy táblázaton belül egy kicsit kellett csinálni, és nem volt középre igazítva, legalábbis a nagy táblázat bal és jobb oldala nem ugyanannyira látszott ki, nem tudom érted-e. Táblázatkezelés, Access, Word szerintem hibátlan. Bár Excelben lehet elcsesztem a "3. legjobb eredményt", mert NAGY függvénnyel számoltam KICSI helyett, de végülis jó eredmény jött ki... Na majd meglátjuk. Ezeken kívül elvileg minden jó.


Off: Megoldókulcsot mikortól és hol lehet megnézni?

2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Wordben csak élőfejjel volt bajom, nem tudtam a külön oldalakra külön szöveget kiíratni, de itthon már rájöttem, hogy kell, ezen kívül könnyű volt. Webben a felső képet nem tudtam megcsinálni, de az is könnyű volt. Excelben átlagot nem tudtam számolni, meg a 3. legjobb eredményt. nem tudtam, melyik függvénnyel kell, és nem akartam átnyálazni mind. grafikon is érdekesen jelent meg annak ellenére, hogy minden adatot kijelöltem neki, ami kellett. Accessből első 5 lekérdezés ment, meg a jelentés.
2011. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!