Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60%-os Emeltszintű angol...

60%-os Emeltszintű angol érettségiért adnak nyelvvizsgapapírt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a hozzáértők válaszát!
2011. máj. 20. 20:08
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint adnak e papírt, ami leigazolja, hogy van nyelvvizsgám?
2011. máj. 20. 20:09
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
sztem 80% tól mert annyitól lenne 5 ös, én úgy tudom..
2011. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
emelt szinten 60%-tól adják az ötöst, és nyelveknél a középfokú nyelvvizsgát is
2011. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
úgy tudom már nem...
2011. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Még mindig 60%-tól adják meg az ötöst is és a nyelvvizsgát is.
2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dymo ***** válasza:
17%
Ha megvan az emelt angol érettségi,azért nem adnak nyelvvizsgát,külön kell megcsinálni. De az emelt szintért megkapod a 40 pontot
2011. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megvan az emelt angol érettségi,azért nem adnak nyelvvizsgát,külön kell megcsinálni."

de, 60% felett emelt szintű érettségi=középfokú nyelvvizsga.

Bele lesz írva az érettségi bizonyítványba, hogy ilyen meg olyan jogszabály alapján az érettségije megfelel egy középfokú, államilag elismert C típusú nyelvvizsgának.

2011. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, fle.uhiv-ról.:

"Nyelvi emelt szintű érettségi


A legalább 60%-os emelt szintű nyelvi érettségi eredmény automatikusan középfokú C típusú államilag elismert nyelvvizsgának minősül. Így van ez a felvételi eljárásban is.


Mint nyelvvizsgáért, jár érte a többletpont akkor is, ha nem abból az adott tárgyból (pl. angol, német) számolják a felvételiző érettségi pontját, hiszen ekkor nem mint érettségi eredményt, hanem mint nyelvvizsgát veszik figyelembe.


Egy nyelvből azonban csak egy jogcímen jár a többletpont, így vagy mint nyelvvizsgáért vagy mint emelt szintű érettségi eredményért járhat a többletpont. A pontszámítás alapelve azonban itt is érvényesül, tehát a szabályok adta lehetőségeken belül úgy állapítják meg a pontokat, hogy az a felvételiző számára a legkedvezőbb legyen."

2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
60% akkor hány pontnak felelne meg? az írásbeliben?
2012. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
illetve úgy kérdezném hogy 65 pont az mennyi? és szóbelin mennyit kellene elérnem ahhoz hogy meglegyen a 60% és megkapjam a középfokút pluszba?
2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!