Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék pár napot igazoltan...

Szeretnék pár napot igazoltan lógni, úgy hogy anyám nem tud róla, de félek, hogy az ofő felhívja anyámat, hogy miért nem mentem. Mi legyen? 17L

Figyelt kérdés
Az ofő általában felhívja a szülőket, ha hiányzik valaki. Amikor én hiányoztam, még egyszer sem telefonált, viszont nem vagyok az a lógós fajta.
2011. máj. 20. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
És miért szeretnél lógni? Ha családi program van akkor az igazolásnak számíthat.
2011. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz akarok menni, de anyám nem érti, hogy miért kellene mennem.
2011. máj. 20. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
A pszichológus is tud igazolást adni.
2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az igazoláson van a hangsúly, hanem, hogy anyámat felhívja az ofő!
2011. máj. 20. 21:47
 5/10 anonim válasza:
Előzd meg az ofődet, és írj neki egy sms-t, hogy beteg vagy és nem fogsz suliba menni, akkor már csak nem hívja fel anyukádat.
2011. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mielőtt orvoshoz mész szólj az osztályfőnöknek, utána meg viszed az igazolást.
2011. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
...hátha... Bár eléggé nem szimpatizálunk egymással...
2011. máj. 20. 21:58
 8/10 anonim válasza:
Akkor anyukád telefonjáról írd meg és töröld ki, hogy ő ne tudja meg
2011. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy elmondod az ofőnek, hogy mi van, vagy elmondod anyukádnak, hogy mi van.

Vagy kockáztatsz, hátha nem szól..

2011. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát. Mondd el az igazat és akkor nyugodtan mehetsz, és a pszichológus igazolni fogja.. ha nem akarod megmondani akkor tényleg előzd meg, írj SMS-t vagy hívd fel telefonon és előre beszéld meg az Ofőddel. Szerintem érdemes lesz neki elmondani hogy hova mész mert ha előbb mondod hogy beteg vagy az nem hatásos
2011. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!