Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő akkor, ha mégsem...

Mi a teendő akkor, ha mégsem szeretnék egyetemre menni, pedig beadtam 4 helyre a jelentkezésemet, és mindegyiknek beírtam a fizetős részét!?

Figyelt kérdés

Nagyon beparáztattak,hogy gazdálkodási és menedzsment nehéz,megszenvednék vele,főleg Debreceni Egyetemen,annak meg elég jó híre van,és elég kemény...:S

Nem nagy a valószínűsége,hogy államilag támogatottra felvesznek..(matek:57pont,töri:60,német:61,közgazdaságtan:73)


2011. máj. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mész el beiratkozni.
2011. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy tölthetsz le kérvényt felvin, hogy töröljék a jelentkezésedet.

Persze az is megoldás, amit az első írt, de így elveheted olyanok elől a helyet, akiknek talán ez az álmuk...

Csak a lelkiismereteden múlik, hogy melyik megoldást választod.

2011. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ohh, ohh, hányszor végig lett ez zongorázva, hogy azáltal, hogy ponthatárok vannak, nagyon valószínűtlen, hogy valakit azért ne vegyenek fel, mert te mégse iratkoztál be...


Ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz mégsem oda járni, akkor csináld azt, amit az előző írt, és töröltesd a jelentkezésedet. Ha nem vagy biztos benne, akkor nem muszáj töröltetni, még fennáll a lehetősége, hogy nem iratkozol be, és nem történik semmi.

2011. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fwelvettek valahova, akkor annak csak örülni kell! De ha mégse akarod elkezdeni szeptembertől a tanulást, akkor lehet félév-, évhalasztást kérni!
2011. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs jó híre a Debreceni Egyetemnek egyáltalán.Legfeljebb itt keleten de csak azért mert itt a Miskolci Egyetem a Debreceni oszt jónapot. A Nyíregyházi Főiskolának is jó híre van Nyíregyházán mert nincs más :D.

Hogyha ilyen bizonytalan vagy és hagyod magad beparáztatni akkor tényleg nem neked való.


Azt kell csinálni hogyha felvesznek hogy miután kiküldik a papírt hogy felvesznek egyből bemész a tanulmányi osztályra hogy nem akarsz oda járni mit kell tenni?


Nem kellesz kifizetni az 1. félévi tandíjat ha ezt időben elrendezed. (Nem akarok hülyeséget mondani de szerintem szept végéig). Azért csináld úgy ahogy mondtam.

2011. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!