Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andragógián milyen középiskola...

Andragógián milyen középiskolai tantárgyak tankönyveire lehet később szükségem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy eladnám a mostani tankönyveimet. Ha felvesznek, andragógiára mennék. Bizonytalan vagyok hogy mit lenne érdemes megtartanom. Remélem van valakinek ilyen tapasztalata :) Előre is köszi.
2011. máj. 26. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindet eladhatod. Az "egyetemen" nem fognak kelleni. Legalábbis én még életemben nem láttam andragógust könyvel a kezében.
2011. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint könnyű szak vagy annyira rossz? :D
2011. máj. 26. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pécsi FEEK andragógusairól tudok nyilatkozni, 90%-uk csak melegedni jár az egyetemre, nonstop isznak, buliznak, ami önmagában nem is lenne baj, de emellé teljesen primitívek is. Egy hónapig laktam velük egy koliban, de el kellet költöznöm, mert nem bírtam a szellemi nihilt. A fő poén pedig az, hogy ilyen mentalitással, és az intelligencia teljes hiányával átmennek a vizsgákon, nulla tanulással.

Nem tudom, hogy az ország többi egyetemén mi a helyzet, lehet, hogy máshol normálisabb a helyzet, de én ezt tapasztaltam.

2011. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen szakon nem fog már kelleni középiskolai könyv.

Amit meg kell tanulni, az általában magasabb fokú, mint a középiskola.

2011. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ha van eszed akkor vagy nézel egy másik szakot, ami jobban eladható, mérnöki, közgazdász vagy ha ezek nem érdekelnek akkor BTK anglisztika, német,francia stb de még a közigazgatási is jobb ennél. Ez csak pénzkidobás és időpocséloklás ez a szak ha el is tudsz helyezkedni annyi lesz a fizetésed mint másnak érettségivel.
2011. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, a másik része úgy szólt volna az első mondatomnak (csak elfelejtettem leírni :P) hogy a másik lehetőség pedig az hogy elmész dolgozni.
2011. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából szimpatikus a szak, azért is jelöltem. :S

Amúgy most közgazdaságiba járok (ezért nem arra megyek, mert a marketinget szeretem közgázt viszont nem) :D Az bölcsészre meg ráhibáztál mert a másik kettő amit jelöltem az anglisztika és germanisztika :) Szóval még sorrendmódosítási lehetőségem lesz. Elég sok helyről hallom ezt úgyhogy még meggondolom.

2011. jún. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!