Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben mi lehet a...

Ilyen esetben mi lehet a legésszerűbb döntés?

Figyelt kérdés
Már másodszorra érettségizem biológia emeltből és kémia középből, de idén sem sikerültek úgy az írásbelijeim, mint azt vártam volna. A biosz jó lett, de a kémiával nagyon megszívattak. Nagyon szerettem volna fogorvosnak menni, de valószínű, hogy ez most sem fog összejönni és biztos vagyok benne, hogy még egyszer a hóhér megy érettségizni. Bejelöltem még Szegeden a gyógyszerész szakot és Debrecenen az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszakot. Aztán rájöttem, hogy sokkal jobban jártam volna ha utolsónak az ELTE biológia szakát jelölöm meg, de ekkor már késő volt. Megváltoztatni ugye már nem lehet. Még van esélyem a gyógyszerészetre, de ha az OLKDA-ra vennének föl úgy gondoltam, hogy egy évet lehúzok és átjelentkezem biosz szakra (úgy értem rendesen úgy, mint idén, szóval újra felvételi csak a mostani eredményeimet küldöm el). Csak az a bibi, hogy akkor 1 év államilag támogatott képzés a 6-ból megy a kukába kb. Mégis ilyenkor mit lehet kezdeni?
2011. máj. 26. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Halasztani, és a halasztás alatt dolgozni.
2011. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És ilyenkor vállalhatok diákmunkát?
2011. máj. 26. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy passzív félév alatt nem jár diákigazolvány, de ezt a diákszövetkezetnél meg kéne kérdezni. Mert jogviszony igazolást meg lehet, hogy ad az egyetem, azt meg ők elfogadják.
2011. máj. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. máj. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!