Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a vendéglátás...

Szerintetek a vendéglátás terén vagy az idegenforgalom terén lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Pl fősulin a vendégátási szakirány, vagy az idegenforgalmi szakirány esetleg az egézségturizmus szakirány a hasznosabb?
2011. máj. 29. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igy együtt a 3!
2011. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előzőnek adok igazat.

külön-külön nem sokra mész vele, mert dunát lehet rekeszteni a sok turizmusos vagy vendéglátósból!

(gondolom nem kifőzdében szándékozol pincérkedni...)

2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyikkel se lehet. barátom 6 éves vendéglátó középsuliba járt,és 6 éves idegenforgalmis középsuliba,majd 5 évet folytattuk egyetemen. mindkettőnknek ott a 3 szakma,plusz mesterdiploma,és ÍGY közel 1 év után kaptunk munkát (ja még 2-2 nyelvvizsga is van),és ketten összesen nem keresünk 200ezret... szerintem más irányba nézelődj,ez már nagyon telített..
2011. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

barátom 6 éves vendéglátó középsuliba járt,és 6 éves idegenforgalmis középsuliba,majd 5 évet folytattuk egyetemen.

8általános+6vendéglátó suli+6idegenforgalmi suli+5 év egyetem egyenlő 25 év suli. Ezt sztem te is csak viccből irtad

2011. máj. 31. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

nem,félreértetted :) egy szakközepen belül van az ifó és a vendéglátó:

barátomnak: 8 általános+4 érettségiig +2 szakma (ez 6 év középsuli egybe) + 5 év egyetem. ez 19 év suli ami átlagosnak nevezhető, 25 éves korában végzett az egyetemmel.


nálam: 8 általános+ 1 nulladik nyelvszak + 4 érettségiig + 1 év szakmai vizsgák + 5 év egyetem. én is 25 éves koromig végeztem,egy középsuliba jártunk barátommal csak máshogy vannak az évek elosztva. én is 25 éves koromban végeztem az egyetemen.


bocsi ha félreérthető voltam,így gondoltam :) mi így csináltuk,de nagyon nem ajánlom egyik szakterületet sem.

2011. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj most látom hogy miért értettél félre. véletlenül ÉN helyett ÉS-t írtam,így persze már más értelme volt a mondatnak.. bocsi félregépeltem,és nem olvastam vissza..
2011. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!