Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó középiskolába a 4,2 es átlag?

Jó középiskolába a 4,2 es átlag?

Figyelt kérdés
A 4 kötelezö érettségi tantárgy átlaga: 4
2011. máj. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az iskolától, gimnázium avagy szakközép, függ az osztály tanulóinak átlagától is, na meg persze a tanártól is. Ha úgy érzed te minden tőled telhetőt megteszel, keményen tanulsz, akkor azt jelenti, hogy tényleg áll tudás a jegyeid hátterében.
2011. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középiskolája válogatja. Az első 50-be biztos kevés. Bár a fizetősöket nem tudom. De ha nagyon kell a sulinak a mani, akkor bejuthatsz. Aztán meg ki. Ez miért most jutott az eszedbe?
2011. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség, amit az előző mond.

Nekem is éppen ennyi volt a 4 kötelező tárgyam átlaga utolsó évben. Matek 4-es, magyar 3-as, töri 4-es, német 5-ös.

Aztán mégis 433 ponttal jutottam be a BME-re a vegyészmérnökire.

Na erre varrjál gombot.

2011. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a duplázásra alapozol a felvételinél, akkor nem számít. Nekem rossz lett volna (5.0 volt az érettségi tárgyas átlagom), mert nem akartam csak az érettségi tárgyaimra alapozni. Most orvosis vagyok. Szerintem próbálj rajta tornászni egy picit, mert ha véletlenül elrontod az érettségit, akkor legyen valami stabil támaszod.
2011. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!