Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idei pontjaimmal felvételiz...

Az idei pontjaimmal felvételizhetek jövőre?

Figyelt kérdés
Már másodszorra érettségiztem, hogy fogorvos legyek, de most se jött össze és már szépen szólva tököm is tele van az egésszel. Csak az OLKDA-ra fognak felvenni, de utánanéztem és ilyen "karriert" köszi nem akarok. Elhatároztam, hogy megint eldobok egy évet az életemből és megyek jövőre biosz szakra. Az idei pontjaim elég is lenne rá. Egyik kérdésem az, hogy meg lehet-e ezt még csinálni jövőre (mert először azt hallottam, hogy más lesz a pontszámítás, utána meg azt, hogy jövőre még nem...), a másik meg az, hogy megéri-e szerintetek. Köszi!
2011. máj. 31. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Jövőre nem hiszem, hogy bevezetik az új rendszert, vagyis hát nem tudok róla semmi infót. Én is akartam régebben jelentkezni az OLKDA szakra, csak itt is az odlalon sok rosszat olvastam róla és inkább nem jelentkeztem. Én most a biosz szakra megyek (persze ha felvesznek), erről is hallottam sok rosszat, de kb. ugyanannyi jót is, tehát mostmár nem érdekel más véleménye. Viszont sokan mondták, hogy elég idegesítő, mikor olyanok foglalják a helyet ott, akik orvosira mentek volna, s igazából nem is akarnak oda járni, csak nem vették fel őket, s csak foglalják a helyet.
2011. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Hát igen sajnos az ember élete nem mindig úgy alakul, ahogy elképzelte. Viszont én nem azért járnék oda, hogy elvegyem más elöl a helyet, mivel érdekel ez a szak is és nem igazán van más lehetőségem, mert harmadszorra akkor sem érettségizem ha az életem múlna rajta...kicsit kesze-kusza mondat, de a lényeg benne van. Várom még a további válaszokat!
2011. máj. 31. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretek, akkor persze menj nyugodtan:)
2011. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs az Off-ért, de nem akarok még 28 kérdést feltenni ebben a témában. Mivel Pesten akarok maradni ezért majd az ELTE-re szeretnék járni, de nem sok jót hallottam róla. Elhelyezkedés szempontjából nem mindegy, hogy hol végzek?
2011. máj. 31. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért az ELTE nem lehet olyan rossz. Vagy magáról a biosz szakról hallottál rosszat, hogy ott nem jó? Én még nem hallottam ilyesmit
2011. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam, hogy élete legrosszabb időszaka volt meg ilyenek...bár, amint ezt kiírtam ide átgondoltam és rájöttem, hogy nem érdekel, hogy milyen rosszakat mondanak róla...
2011. jún. 1. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!