Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó iskola a...

Szerintetek jó iskola a Baross Gábor közép és szak iskola Siófokon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lol
2011. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az erősségéről híres az biztos XD
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

sztem gázos...a suli faji irányzata átcsapott a "másik" oldalra arányban....azaz ahogy telnek az évek úgy sötétül...amilyen jó híre volt most olyan rossz...tanárok idegbajosak SZÓ SZERINT...nem tudnak rendet fegyelmet tartani, a diákok kinéznek, ha nem vagy sötét és rosszat szólsz akkor megvernek...pl egy csajnak a fejét verték a falba...vagy éppen drogos ügy is volt nem egyszer...


egy szóval: örülök hogy végeztem ott...

2011. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ááááúúúúúúúúúúúúúú Akkor marad Székesfehérváron Bugát arol tusz valamit?
2011. júl. 29. 23:08
 5/12 anonim válasza:
nem, csak a Barossról...
2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért kösz! most már nem anyira szimpatikus mint edig :D
2011. júl. 30. 12:49
 7/12 anonim válasza:

én is megbántam hogy oda mentem :D:D:D

engem az a vágy hajtott akkor hogy mindegy hogy hova csak vidékre :D

az első év még úgy ahogy elment...de ahogy elkezdtek szaporodni a rézbőrűek...egyre szarabb lett :S :D ha mégegyszer 8-as lennék máshova mennék sztem :D

2011. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én ismerem a bugátot! én is fehérvárra járok suliba csak én a Belvárosi I.Istvánba! Na az a jó suli!..de csak a bírod a kiképzést...keményen kell tanulni..középsulik között a legerősebb...első 2évbe gimi anyagot tanítanak majd 3. és 4. évbe szakmai tárgyat is.. én közgázt tanulok:) a bugát meg egy szar... olyan elvont alakok járnak oda hogy...nem részletezem...akk ink menj a széchenyibe vagy a hunyadiba... jobban jársz:)

18/L

2011. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs: *jártam... már végeztem :)
2011. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak tudod engem leginkább a környezetvédelem érdekel ezért gondoltam még bugátra
2011. aug. 11. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!