Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tenyleg letezik olyan jogszaba...

Rajcsávesz kérdése:

Tenyleg letezik olyan jogszabaly, ami szerint ha nem vagyunk elegedettek a jegyeinkkel, akkor fel lehet lebbezni az iskola ellen, es akkor kell hogy irassanak egy teszet az egesz eves anyagbol, es ahanyasra megirod, kijavitja az iskola annyira?

Figyelt kérdés
Ha igaz amit hallottam,akkor leirnatok mindent amit tudtok errol az egeszrol?
2011. jún. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, és remélem, nincs. Nehogy már! Év közben kell tanulni, nem utolsó héten észbe kapni, h jaj, eddig sz@rtam bele, és megbukok. Ha megbuksz, majd tanulsz nyáron... amúgy erre van a pótvizsga. Ott tuti azt a jegyet kapod, amilyenre vizsgázol, és az előbbid - ami egyes - is kijavítod vele.
2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem fogok megbukni, 2 tantargybol leszek negyes ami nem olyan rossz de azert nem artana kijavitani.
2011. jún. 2. 14:25
 3/7 A kérdező kommentje:
es egesz evben tanultam rendesen,utolso heten rontottam le -.-
2011. jún. 2. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, vagy legalábbis csak nagyon különleges helyzetekben tudom elképzelni, amikor pl bizonyítani tudod valamilyen úton módon, hogy a tanár pikkel rád stb. Ha négyes vagy, akkor ez már alapból kilőve, tehát kétlem, hogy csak úgy besétálhatnál, hogy te javítani akarsz.
2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Egyik osztálytársam az egyik legjobb angolos volt az osztályban, de a tanár nyíltan utálta és 3-assal zárta le.

Hogy mi volt a menete a dolognak, azt nem tudom, de végül tesztet írattak vele, szóbelizett is és 5-össel zárták év végén.

2011. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ! Engem is nagyon utál a magyartanárom,teljesen jogtalanul lerontotta a jegyeimet magyarból (holott versenyeket nyerek) ...
2011. jún. 4. 08:54
 7/7 anonim válasza:
Lebbezni :DDDD úgyvan :DDDDD
2014. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!