Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vetési Albert Gimiről?

Vetési Albert Gimiről?

Figyelt kérdés
7-es vagyok és gondolkodok hogy merre tanuljak tovább. Szeretném megkérdezni, hogy milyen tagozatokon lehet ott tanulni. Főleg a nyelvi tagozatok érdekelnének. Előre is köszönöm!
2011. jún. 4. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A nyelvi tagozatok:magyar-spanyolt kéttannyelvű osztály(ez a legerősebb)

Magyar-francia kéttannyelvű

Emelt angol

Általános angol

Általános német


Amugy még jó iskolák:Lovassy, Közgáz, Füred Lóczy,

2011. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 5. 10:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy még azt szeretném megkérdezni, hogy ha emelt angolra szeretnék menni, akkor utána fel lehet venni másik nyelvet? és ha igen, mikortól?
2011. jún. 5. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak fel lehet, hanem KÖTELEZŐ!Minden gimnáziumban 2 idegen nyelvet kell tanúlni!

De jól gondold meg a vetésit mert ha nem vagy elég jó akkor nem lesz jó, mikor a tanárok beléd b asszák az ideget, hogy bukás meg az osztály fele sír, hogy meg fognak bukni és az állandó stresszelés, de gondolom nincs mindenhol ez, na meg aki nem bírta az még 9.be eljött.Szoval gondold meg, persze nem lebeszélni akarlak, ne, hogy azt hidd.Amugy a közgázon és a lóczy n nem gondolkoztál?Vagy mi a véleményed róluk?

2011. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az Almádi Kéttannyelvűbe szeretnék menni. Nagy álmom már egy ideje. Csak tudod, be kell B terv is. :) Nem hiszem h a Közgáz és a Lóczy nekem való...:) Egyikbe se vágyakozom igazán=) de köszi a válaszodat! egyébként én is hallottam furcsákat a Vetésiről.
2011. jún. 6. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, de Almádival csak jól járhatsz!!!
2011. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
végül hova mentél? én is Almádiba szeretnék járni :)
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!