Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a BKF Két Tanítási...

Jár valaki a BKF Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolájába (-Intézményi kommuikátor-)?

Figyelt kérdés

Idén érettségizen, de valószínű nem vesznek fel oda ahova szerttem volna, így gondoltam jelenzkezek OKJra. Gondoltam, mint BKF tagintézmény jó suli lehet, viszont sehol nem találtam róla véleményeket, így azok véleményét kérem akik ide tévednek véletlen és a BKF SZKB-ben intérményi kommunikátornak tanulnak : ) ... Milyen a tanítási színvonal ? A nyelvoktatás ? Milyen lehetőségeket ad a suli ?

És még egy kérdés: szerintetek merjek online jelentkezni ? Mert az nem nagyon tetszik hogy meg kell adni a személyiszámot, meg a tajszámot, úgy, hogy még az oldal sincs titkosítva :P ?

Előre is köszönöm a válaszokat : ).


2011. jún. 5. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Bár nem az intézményi kommunikátori szakra járok oda, hanem idegenforgalmira, remélem tudok segíteni.

Nyelvoktatásnál üzleti angolt tanítanak (minden szakon), ami azt jelenti hogy üzleti leveleket, kifejezéseket veszünk. Bár ez tanártól is függ hogy konkrétan mit kér mert több tanár is van. A lényeg hogy második végén tudj írni magadtól üzleti levelet.


Tanítási színvonal, aki tanul a zh-ra vizsgákra (itt most nem 1 hónapon keresztüli éjjel nappali tanulásra gondolok) meg tudja írni a vizsgákat, zh-kat rendesen. Bár vannak olyanok akik 1-2 napot tanulnak rá és 5-öst kapnak. Szóval nem olyan nehéz.


A suli felsőfokú szakképesítést ad.


Azt tudnod kell, hogy vannak hallgatók, akik a fősulis okj-re járnak, meg vannak a szakközepesek akik tanulói jogviszonyban vannak, de a kettő abban különbözik hogy a szakközepesek kapnak diákigazolványt (diák kedvezmények) míg a hallgatók nem. De mivel tanulói jogviszony ezért csak megadott óraszámot lehet hiányozni.


Én is online jelentkeztem, semmi bajom nem lett belőle.


Remélem tudtam segíteni

2011. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen : ) !!

Ha szakközépbe jelentkezek, akkor ugye megmarad a felsőoktaásban a 12 félévem, attól függetlenül, hogy felsőfokú szakképesítés vagy emelt szintű ?

2011. jún. 5. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen megmaradnak a félévek, mert továbbra is szakközépiskolás leszel, viszont ugyanazt a végzetséget kapod meg mint a fősulis okj-sok.

Mivel ugyanazt tanuljuk csak a gyakorlati órák vannak külön.


A tanítás pedig két helyen szokott lenni, az Egressy úton és a Nagy Lajos király útján az Örsnél.

2011. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!