Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy megbuktassana...

Lehetséges, hogy megbuktassanak 1,8-ra vagy 2. 0-ra?

Figyelt kérdés
Föci tanár meg akar buktatni meg az osztálytársamat is pedig osztálytársam 2,4-re áll én pedig most 1,8-ra de 2.0-ra fogok mert lesz 1 5-ösöm csütörtökön kiselőadásból és holnap 3 dogát kell még írnom de a föci tanár végig fenyegetőzött hogy megbuktat meg stb.. ezt megteheti?
2011. jún. 6. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy aki nem éri el a 2.0-t azt meg lehet buktatni, legalábbis nálunk így volt.
2011. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ha 2.0ra állsz akkor nem buktathat meg,de ha alatta,akkor igen.
2011. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
szerintem buktasson nem most kell teperni a kettesért!!!
2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ehhez hozzá kell szokni és tanulni kell. A tanár jóindulatára sose alapozz, mert ha eljutsz az egyetemre akkor ezzel a felfogással kicsinálnak. Ha mákod van átenged, de ne igyunk előre a medvebőrére.
2011. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Megteheti. Ha úgy látja, hogy nem tudod az anyagot, akkor ráadásul jogosan.

Az osztályozás ugyanis alapvetően nem átlag alapján történik, hanem az alapján, hogy mennyire tudod az anyagot.

Ha most lefeleltetne vagy dogát íratna az egész éves anyagból, tudnád minimum kettesre?

Ha nem, akkor jogos a buktatás.

Ha igen, akkor kérd meg, hadd felelj belőle.

2011. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
tőle függ. egyébként meg 1,8-nál nem szoktak buktatni.
2011. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

holnap írok 3 dogát egyszerre 3 órán meg csütörtökön egy prezentációra kapok egy 5-öst csak az a furcsa, hogy osztálytársamnak is ott mondta, hogy 2,4-re megbuktatja meg stb.. elvileg csak fenyegetőzik de én nem bízom ebben a tanárban

1 nagyon rosszúl tanít és nagyon bunkó sokszor

másik meg töriből 1,6-ra átmentem 2-essel igaz lefeleltem a tételekből mármint dogát írtunk és ott meggyőztem a tanárt meg másból is 1,7 1,8-ra átmentem

2011. jún. 6. 16:34
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire rossz tanuló vagy (mindenből 1,valamennyi), akkor te plána ne építs jó indulatra, mert a tanárok összebeszélnek egymással és a te jegyeid elég jó téma lehet. Örülj neki, ha nem buktatnak meg kollektíven mindenből. Bár lehet ilyen jegyekkel az évismétléssel jobban járnál. Újra tanulod az éves anyagot, de most komolyan is veszed és akár még tovább tanulni is mehetnél.
2011. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
csak pár tantárgyból állok sza.rul és félévkor nem buktam semmiből csak most elhanyagoltam második félévet de kb 5 tantárgy lesz amiből 2 leszek a többi az 3-4-5 de többségben 4 meg elég sokmindenből javitottam most hogy egész éves anyagból lefeleltem amiből ien 1,6 1,7-re álltam abból így engedtek át csak az a gáz, hogy borzasztó lusta tudok lenni mert az eszemmel nem lenne baj :S
2011. jún. 6. 17:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de számomra az 5 tantárgyból kettes is nagyon sok, hiába mellette a négyesek.
2011. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!