Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BKF-SZKI-ban ingyenes a...

A BKF-SZKI-ban ingyenes a záróvizsga? A regisztrációs díjon kívül kell fizetni még valamit (nem a jegyzetek, könyvek megvásárlására gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:34
 1/9 anonim válasza:
igen,ingyenes.én legalábbis sose hallottam h kellene fizetni érte.de a BKF-et NEM ajánlom
2011. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért nem ? Komolyan érdekelne a vélemény a sulival kapcsolatban : ), mert írtam már ki ezzel kapcsolatos kérdést de senki nem írt véleményt :P.


Esetleg melyik sulit ajánlanád ?

2011. jún. 19. 15:43
 3/9 anonim válasza:
én most fogok itt záróvizsgázni,bár nem tudom melyik szakra szeretnél jönni..én gyűlölöm,de nagyon:D én leszek a legboldogabb ha elmehetek innen.a suli nem foglalkozik semmivel,a kommunikáció egy kapa szar,sose tudunk időben semmit,arról nem is beszélve,h a mostani záróvizsgára elvárt tudásuk egy vicc!a felét még csak nem is tanultuk!a szakom fele nem jutott el a záróvizsgáig,mert olyan "kedvesek" a tanárok.egyébként melyik szakra szeretnél jelentkezni?
2011. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

intézményi kommunikátort jelöltem meg ... mert egyetemre most nem vesznek fel így gondoltam nem punnyadok itthon 1 évet xx ... te is azon van ?

Nem tudom mi érné meg... azért ezt gondoltam mert mégha nem is tudok elhelyezkedni vele, legalább az élethez fontos dolgokat tanulhatok ... de kezdek elbozonytalanodni xx

2011. jún. 19. 16:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt amúgy nagyon bírtam, hogy küldtem a suli 3 emailcímére is levelet, de egyikről sem voltak hajlandóak visszaírni :P
2011. jún. 19. 16:02
 6/9 anonim válasza:

én reklámszervező szakmenedzsernek tanulok,de elvileg kereskedelmi menedzser leszek..nekem még ez is nagyon fura,h elvileg nem ez akartam lenni.nekem arra volt jó ez a 2 év,h tudjam h ezzel nem akarok foglalkozni:D hát nem tudom mennyire szeretnél Te ilyenben elhelyezkedni,de lehet hogy én még szétnéznék,h hol vannak ilyen szakok,mert úgy tudom máshol is lehet.nekem semmi jó tapasztalatom nincs a BKF-ről,szerintem csak pénzről szól az egész,h mennyire húzzanak le..

hát azon ne csodálkozz,és szokd is meg :D ők ott az irodában elérhetetlenek,de amúgy se tudnak soha semmiről :D na ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok :)

2011. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hm okés : ) még volt pár felmerülő kérdésem, bár most még gondolkodni se nagyon van erőm xx ... majd szóbeli után összeszedem gondolataimat : )

Köszi az eddigi dolgokat is : )

2011. jún. 19. 16:33
 8/9 anonim válasza:

esetleg küldök elküldöm privibe az e-mail címem,ha esetleg még eszedbe jutna valami :)

sok sikert az szóbelihez! :)

2011. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit értessz pénzlehúzás alatt ? nem azt i'rtad, hogy ingyenes ? miért kell fizetni ?
2011. jún. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!