Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden milyen a germanisztik...

Szegeden milyen a germanisztika alapszak?

Figyelt kérdés
Tanárok, nehézség, szórótárgyak... (ilyesmikre gondolok)
2011. jún. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogy Szegeden alapból nem jó annyira a bölcsészet... én most anglisztikára jelentkeztem, szóval mielőtt bejelöltem az iskolákat, körbekérdezgettem az ismerőseimet. beszéltem szegedi germanisztikással is. azt mondja nagyon kevesen kapnak diplomát, nem szereti, a tanárok szemetek stbstb... nekem senki sem ajánlotta.
2011. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tavaly egy ismerősöm sokat vaccilált, eltés vagy szte-s legyen. végül eltés lett, kutatásai szerint ott jobb.
2011. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megcáfolnám, amit a szegedi germanisztikáról írtatok. Én oda járok és nagyon szeretem. Nagyon rendesek a tanárok, főleg a lektorok. Az első évben egy teljesíthetetlen tantárgy sem volt. Persze aki teljesen szarik bele, az ne várjon túl sokat.

Belegondolva amúgy én sem tanultam magam agyon, sőőőőt.És ehhez képest nagyon jó lett az átlagom...Szóval nem kell tőle félni.

Pesten állítólag sokkal rosszabb a képzés.

2011. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mely tanárok rendesek ott?
2017. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!