Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis egyetemre így be...

Semmelweis egyetemre így be tudnék jutni?

Figyelt kérdés
Hogy se biológiából se kémiából nem érettségiznék? Elvileg a felvi szerint igen. (laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analítikus) Elvileg 319 a ponthatár ez lehetséges? Kiszámoltam, nekem így van 373.
2011. jún. 16. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felvi szerint igen, akkor igen. Nekem is van olyan évfolyamtársam(nem is egy), akik infóval jutottak be. Az más kérdés, hogy biosz nélkül nagyon beszívsz, mert arra épül az előéves tárgyaid nagyrésze. Tehát, ha nem érettségiztél nyáron ismételd át nagyon a bioszt, kérdd el a faktos könyveket és vágd be, mert úgy lemaradsz, mint a borravaló....nyilván nem az állat- és növényrendszertanra gondolok, hanem sejtbiosz, biokém(szerves anyagok)és emberi test.
2011. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! én is így terveztem :P
2011. jún. 16. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nyilván attól függ, melyik szakra. Orvosira pl. nem. De erre a képalkotó diagnosztikai micsodára igen.
2011. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok és majd elfelejtettem: ha nyáron ismételsz és gondolod szívesen segítek neked akár ingyen is(nekem megéri így is:D). Megvannak itthon még a régi könyveim, szívesen elmagyarázom meg minden. Írj rám, ha érdekel a dolog: klilla.90@gmail.com :D. tárgyba korrepet írj. Bp-i vok. Jó lesz megismerni neked is felsőbbévest, meg nekem is gólyát:D.
2011. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!