Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkéstem volna a tanulmányi...

Elkéstem volna a tanulmányi eredmények kitöltésével?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kézhez kaptam az érettségi bizonyítványomat és most felmentem az e-felvételi oldalára, hogy az eredményeket, plusz az év végi jegyeket is be írjam. De az a gond, hogy hiányzik az a menüpont, ahol ezt megtehetném. Ha jól emlékszem felül szerepelt "Tanulmányi eredmények" néven. Itt lehetett hozzáadni a nyelvvizsgát is (júli 7.-éig ezt is megszeretném tenni). Kicsit kétségbe vagyok esve, hogy esetleg ennek is lett volna valami határideje és most már nem lehet kitölteni a tanulmányi eredményeket, de elvileg 7.-ig erre lenne mód. Vagy nem? Kérlek nyugtassatok meg, hogy csak valami pillanatnyi zavar lehet :S
2011. jún. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Belépsz az e-felvire a saját felhasználóneveddel, ott a jobb felső sorban kell megkeresned a dokumentumok szót (zöld színű felirat kell, hogy legyen) rákattintasz, és "új dokumentum". Itt elektronikus úton kell feltöltened a bizonyítványodat. Egyébként én postai úton fogom elküldeni elsőbbségivel, az is másnapra odaér.
2011. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jelenleg ezt teszem, csak én úgy emlékszem, hogy be is kellett írni valahova magát a jegyet. Vagy rosszul emlékeznék és nem is volt ilyen?
2011. jún. 19. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pontszámító kalkulátorral kevered...
2011. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!