Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem MFK 2011/2012...

Miskolci Egyetem MFK 2011/2012 kik jönnek?

Figyelt kérdés
Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar jövőéves hallgatói jelentkezzenek! :D
2011. jún. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogsz senkit találni, én gépész vagyok ugyanitt, amíg nem jön senki, addig ha gondolod, szórakoztatlak. :D
2011. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyjából már mindenről tájékozódtam, pontjaim meglesznek ha minden jolmegy:) mennyiből lehet kihozni a kaját egy hónapban? most nem minimálprogramra gondolok, hogy tej-kenyér, hanem egy átlagos fogyasztású embernek?
2011. jún. 23. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyire vagy házias, hozol-e otthonról kaját illetve mekkora a fagyasztód. :) A menzán a menü asszem 590 (unilife-ra be kell regizni és jár kedvezmény). Ebben van egy leves + főétel. Egy meglett embernek is elég. :) (Ez a klasszik menza kaja, de lehet mást is enni.)

Én mondjuk hozok otthonról kaját + menza, egyik lakótársam mirelit kaját evett egész évben, a másik otthonról hozott kaját és azt fagyasztotta le. Elég sok verzió van, mindenkinek ki kell tapasztalnia, hogy melyik a legjobb.


Koli/albi/bejárós leszel? :)

2011. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pesti vagyok, úgyhogy kolis :) mennyire kell majd háztartási cuccost vinnem a bolyai koliba? kotyogós kvfőző, mikro mittomén? vagy ez majd szobatárstól függ?
2011. jún. 23. 01:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyrészt szobatárstól függ. Ha jól tudom, csak hűtő van nekik ott, mikrót meg ezeket vinni kell.


Szerintem, ha komolyabban akarunk beszélgetni, dobj egy privit, és megadom az msn-emet. :)

2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lorsi válasza:
Én is MFK-s leszek, környezetmérnökin. :)
2011. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!