Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom igazolni a...

Domosz kérdése:

Hogyan tudom igazolni a nyelvvizsgámat?

Figyelt kérdés
én május 15. kaptam meg a nyelvvizsga bizonyítványom hogy sikeres, és ez már a jelentkezés után volt ugye, és hogy tudnám beszámítatni ezt a többlet pontot? mert július 7ig lehet pótolni a hiányos dokumentumokat.
2011. jún. 24. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöd a fénymásolatát július 7-ig... Avagy ha elektronikusan jelentkezel, akkor bescanneled, és elektronikusan küldöd el. Ezzel igazolod, hogy megvan, ha pedig nagyon utána akarnak nézni, hogy valódi-e, akkor majd azt ők megteszik.
2011. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én a február 15ig tartó jelentkezési határidőig még nem volt meg a nyelvvizsgám, szóval nem jelöltem be hogy van, és most e-felvin nem lehet módosítani hogy még is van, akkor levélbe küldjem el csak a fénymásolatát és ezzel rendben is vagyok?
2011. jún. 24. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit módosítani, csak beküldeni. Ha gondolod, fénymásolatban, de ha engem kérdezel, inkább szkenneld be, és töltsd föl az e-felvibe, sokkal gyorsabb, biztosabb, egyszerűbb, olcsóbb.
2011. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!