Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizők! Nagy baj, ha 1...

Felvételizők! Nagy baj, ha 1 mega helyett 4 megás a szkennelt kép, amit feltöltöttem?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt töltöttem fel, ma jöttem rá, hogy csak 1 megás lehet... tudom, jó vagyok... :) És azóta már 'feldolgozás alatt' van, és nem 'továbbítva feldolgozásra' és így úgy gondoltam, hogy emiatt csak nem dobják vissza. Vagy akár lekicsinyítik, ha gond van vele. Vagy emiatt el fogják utasítani? Van még pár napom 7.-éig, de azért eléggé parázok minden apró részleten. :)
2011. júl. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én is volt, hogy véletlenül nagyobb képet töltöttem fel a kelleténél, de nekem egyből visszadobta, úgyhogy szerintem nem lesz baj. de azért ha nagyon izgulsz miatta, nem tart semeddig se újraszkennelni:)
2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó így is, de ha aggódsz, akkor inkább töltsd fel még egyszer. Ha nem tudod a szkenneléssel kisebbre csinálni, akkor én -bizonyára nagyon amatőr módon- úgy szoktam, hogy print screenelem, paintbe beilleszt, kivág, új paintbe beilleszt, JPEG-be elment. Ilyenkor 1-200kb-s méretű lesz csak.
2011. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: ez annyira amatőr, hogy inkább ne is csináld, mert az minden lesz, csak nem fénykép. Ha már a gépeden van, akkor sokkal egyszerűbb megnyitni bármilyen képkezelő programban (Photo Editor, IrfanView, AcdSee...), és elmenteni nagyobb tömörítéssel vagy kisebb képméretben.
2011. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára primitív módszer, ám nem igényel semmilyen program ismeretét, nagyjából 30 mp alatt megvan, és a képek minősége elfogadható marad, míg a méretük a töredékére csökken. Mivel ez nem egy fotópályázat, hanem csak igazolni kell hogy valami megvan, ezért a kép minőségének nincs jelentősége, amíg olvasható marad.
2011. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Paintben úgyis megteheted, hogy megnyitod rendesen a képfájlt, és a nagyítás-kicsinyítésnél mondjuk 40-50 százalékot beírsz mindkét irányban, ekkor a képarány megmarad, viszont sokkal kisebb lesz.
2011. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!