Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lenne átmennem másik...

Érdemes lenne átmennem másik suliba?

Figyelt kérdés
Most gimibe járok szeptemberben kezdem a 10.et, eddig orvos akartam lenni, de szereztem egy tizedikes bioszt és elég durva dolgok vannak benne, egyszer meglehet tanulni nem nagy dolog, de, hogy egy életen át csinálni? Szóval inkább letettem róla. A másik amit szeretek azok a motorok, szóval eltudnám képzelni a jövőm, mint szerelő és róluk [link] egész jókat írnak és 10. után lehet tanfolyamot kezdeni. Szóval szerintetek menjek át másik suliba, vagy érettségi és felsőoktatás?
2011. júl. 3. 01:35
 1/6 A kérdező kommentje:
mondjuk mi a toszt fogok kezdeni a két (másfél :D) nyelvvizsgámmal :O
2011. júl. 3. 01:42
 2/6 anonim ***** válasza:

"- sikeresen elvégezték a X. osztályt"

-tehát ráérsz dönteni még -(szerencsére,mert elég nagy döntés)lehet, hogy a legjobb lenne érettségi után

Amit nem értek: első szakma és fizetős???

A nyelvtudás mindenhol nagy kincs!

2011. júl. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
alapítványi suli
2011. júl. 3. 02:24
 4/6 A kérdező kommentje:
meg ugye ez pesten van, sokkal jobb, mint az unalmas kisváros (szerintem)
2011. júl. 3. 02:26
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az első szakma ingyenes szokott lenni! 21éves korig!
2011. júl. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek akartál orvos lenni, ha fingod sem volt róla? -.-" Az iylet sosem értettem. Amúgy meg érettségi nélkül semmit nem fogsz tudni kezdeni az életben, tehát inkább maradj a gimiben, tedd le, aztán azt tanulsz amit akarsz
2011. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!