Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi felvételi, érettségi...

Egyetemi felvételi, érettségi beküldési határidő júli.7. Addig meg is kell érkeznie, vagy elég aznap elküldeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy előbb kellett volna elküldenem, de bizonyos bonyodalmak miatt csak holnap, de az is lehet, hogy holnapután tudnám feladni az érettségi eredményemet a felvételihez.

A határidő július 7. Ez mit jelent, 7-én már meg kell érkeznie, vagy ha 7-én adom fel, és mondjuk 8-án kapják meg, az még elfogadható?

A felvi ezt írja: "... 2011. július 7-éig van lehetőség. Eddig a határidőig lehet dokumentummásolatokat benyújtani, illetve adatot módosítani elektronikusan, vagy postai úton.


Fontos tudni, hogy a (bármilyen okból) később benyújtott módosítási kérelmek, illetve dokumentummásolatok nem vehetők figyelembe a 2011. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban. "


Úgy fogalmaznak, hogy "később BENYÚJTOTT", a benyújtás az az elküldés ideje, szóval abba még belefér a júli.7?


Ha valaki tudja, légyszi válaszoljon, nagyon fontos lenne! Köszi!


(Ja, postai úton jelentkezem persze, ezért a bizonytalanság.)


2011. júl. 5. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A postabélyegző dátuma számít.
2011. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha 7-én feladod, még jó.
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. júl. 5. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A felvin azt írják, hogy 7-ig kell feltölteni vagy postára adni. Tehát hetedike éjfélig megteheted.
2011. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is parázok, mert én igaz hétfőn adtam fel, de még mindig nem érkezett meg, szóval, ha holnap se fog, hanem mondjuk csak 8.án, akk az azért még érvényes?
2011. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a postára adás dátumát veszik figyelembe!
2011. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy pedig elsőbbségi levelet ha még korán reggel postanyitáskor feladsz, még aznap ott lesz :P bár ez már kicsit késő :D de nem para, igaza van az előzőnek, a postára adás dátuma a fontos :)
2011. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!