Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE vagy Semmelweis Egyetem...

ELTE vagy Semmelweis Egyetem jobb?

Figyelt kérdés
Rekreációszervező szeretnék lenni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, melyik egyetem a jobb?
2011. júl. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
SEMMELWEISS!!!!Nehogy ELTÉre menj, az egy süllyesztő!!!!Tapasztalatból mondom! Az ELTE legszínvonalasabb karán tanultam (TTK), de a mai napig hálát adok a jóégnek, hogy otthagytam és átjöttem Semmelweissre! Igaz én nem sportban utazom, mint te, és a TSK kicsit elszeparáltabb a többi kartól(csak nemrég csatolták hozzánk), így nincs túl sok rálátásom, de megéri idejönni! Nagyon megéri!
2011. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
Hol akarsz evvel a szakmával elhelyezkedni, és mit csinálni konkrétan?
2011. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmelweis
2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
A Semmelweis mindenképpen jobb. Én nagyon sokáig rekire akartam menni, de egy sportbaleset miatt nem tudtam érettségizni. Azonban hálát adok az égnek, hogy nem a TF-re mentem. Nem azért, mert a TF nem jó. A maga szintjén a legelismertebb hazánkban, DE ezekkel a diplomákkal nem tudsz elhelyezkedni. Engem egy olyan barátnőm akart lebeszélni, hogy oda menjek, aki idén végzett. Nekik megmondták az órákon, hogy ezzel a diplomával igen nehéz lesz állást keresni. Nem eltántorításként mondom, de ez tényleg így van. Van egye csapattársam, aki szintén a TFen végzett 3 éve, és egyszerűen nem kap állást, így idén beadta a jelentkezését egy másik szakra. Tényeleg nem akarom a kedvedet elvenni, csak a tapasztalataimat modntom el. Azért sok sikert:))
2011. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!