Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n vannak külföldiek is?

Az ELTE-n vannak külföldiek is?

Figyelt kérdés
Milyen mennyiségben ha igen, és általában milyen nemzetiségűek? (Főleg a TTK-n)?
2011. júl. 10. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak, nem kevesen, arányokat viszont nem tudok.

Én inkább európaiakkal találkoztam, néhány afrikai, ázsiai, amerikait én nem ismertem de biztos van.

Keverve is voltunk velük, meg tarthatnak nekik valamilyen külön órákat is, találkoztunk csak külföldiekből álló diákcsoportokkal. Gondolom magyarul tanulhattak.

2011. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Külföldieket inkább a BME-n és az orvosin találhatsz.
2011. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk Eltén az évfolyamon inkább úgy voltak külföldiek, hogy származásuk szerint nem voltak magyarok, de már egyetem előtt is itt éltek.

Egy ideig BME-re is jártam, több külföldi szerintem ott se volt.

2011. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak. TTK-n látásból-hírből ismerek egy szem koreai srácot, BTK-n napi szinten szoktam látni három-négy (feltehetőleg anglisztikás) arab lányt. Többről nem tudok, bár nyilván vannak még.

(Olyan viszont elég gyakori, hogy nem magyar származású vagy csak szegről-végről, de régóta itt él - és itt tanul. És akkor olyan "furcsa" neve van, de abszolút magyarul beszél ésatöbbi.)

2011. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!