Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőről nappalira?

Levelezőről nappalira?

Figyelt kérdés
Ha költségtérítéses levelezőre vesznek fel,lehetséges, hogy átvesznek támogatott nappalira?
2011. júl. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jól tanulsz, akkor a szemeszter végén valószínűleg IGEN. Csak a legjobbak között kell lenned. :)
2011. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. júl. 15. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegjobbnak kell lenned, bár intézménye válogatja... Finanszírozási formát és tagozatot váltani egyszerre kemény dolog. (Gondolom, azt tudod, hogy van-e még államilag támogatott féléved, ha most lépsz be a felsőoktatásba, akkor ez még nem is fontos.)
2011. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Elvileg annak az államisnak a helyére kerülhetsz, aki nem teljesítette a előírt feltételeket.-Fizetősök közül a legjobban teljesítő mehet.
2011. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még most jelentkeztem főiskolára :)

Félek, hogy nem vesznek fel támogatottra, a költségtérítéses pedig elég sokba kerül, levelezőn meg csak a fele és ezért gondoltam ezt a megoldást.

Egyébként levelező mennyivel "rosszabb" azon kívül, hogy szinte magamtól kell tanulni?

2011. júl. 15. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, én is fizetősön kezdtem el levelezőn az Egyetemet. Aztán a legjobbak között voltam, így kaptam is lehetőséget, hogy átmenjek nappali, államilag finanszirozottra. De végülis nem éltem vele, mert addigra megkedveltem a társaságot, és ezt a tanulási formát. Visszagondolva jól is tettem, mert most készülők egy elitebb Egyetemre, nappalira, államilag finaszirozottra, így szerencsére nem kell fizetnem érte, és van némi előképzettségem is már.
2011. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, ami nálunk volt a jellemző. Nyugodtan bemehettél a Nappalisok előadásra, ha engedélyt kértél akkor a gyakorlatra is, és a tanároknak van minden héten fogadóórájuk, ahol tudsz kérdezni amit nem értesz. Tehát, ha az Egyetem add magára, akkor nem maradsz egyedül levelezősként sem.
2011. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Azért remélem felvesznek nappalira.
2011. júl. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!