Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a Debreceni...

Van itt olyan aki a Debreceni Kodolányi János Középiskolában fog tanulni 2011-től? . Én már beiratkoztam csak jó lenne ha lenne pár barátom, akikkel pár dologról beszélnénk.20/f

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 20:23
 1/5 anonim válasza:
lehet még jelentkezni?
2011. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztem lehet de nem 100% hogy lehet jelentkezni.
2011. júl. 23. 11:53
 3/5 Vass Zsuzsanna válasza:
milyen szakra iratkoztál be? ott egyből fizetni kell vmit?
2011. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha az első 150 között vagy, akkor az első félév ingyenes (ha 22 év alatti vagy, és első szakma lenne). Amúgy félévente 40 ezer lesz. Én intézményi kommunikátorra iratkoztam be.
2011. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vass Zsuzsanna válasza:
már betöltöttem a 22.életévemet még nem tudom h érdemes lenne oda jelentkezni csak 1 éves képzésre lehetne jelentkeznem..nekem 90eft lenne félévente még a computerschool, sirius vagy lia van gondolkodás alatt...
2011. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!