Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a székesfehérvári...

Felvettek a székesfehérvári Tóparti Gimnáziumba. Aki ide jár, olvass el légyszi. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Radics Ágota lesz az osztályfőnököm. Kritikák róla, vagy hogy milyen? rendes? kedves? mit tanít?


Másrészt pedig, ha van valami tanács, amit jó, ha megfogadok, akkor azt is szívesen fogadom. :)


2011. júl. 15. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nem túl valószínű,hogy erre a kérdésedre itt választ kapsz, de ismerek egy lányt,boros adriennek hívják tudsz neki írni facen,ő oda járt
2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)


Igazából én is csak azért írtam ki ide, mert már láttam, hogy korábban kaptak itt rá választ, csak más névvel...:D de mindegy, majd szeptemberben :)

2011. júl. 16. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Kémia-biológia szakos, alacsony és vörös haja van. ;)

(Ma mondta a húgom. :D)

2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nála az már kib*szott jó ha 4 kapsz, szigorú ,de szerintem nagyon jól tanít, átnézed a vázlatot füzetbe tanulnod se kell
2011. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, hát már ide járunk egy ideje, ő az ofő, és való életben rendes, amúgy meg egy f*sz.. szerinte mi bénák vagyunk, és nem tanulunk eleget.. :)
2012. ápr. 19. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem :) néha kicsit szigorú, de nagyon jól tanít és cuki :D (L)
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jaaaaa cuki..nagyon..nem mondok semmit.Kedves kommentáló,szerintem tudod ki voltam :DD
2013. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne mondj olyat, hogy nem cuki >.< szerintem nagyon helyes, életvidám csajszi :D
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hiheteten mennyire élvezi a 10.-es biosz anyagot.. és mintha nem lenne az egész túl zavarbaejtő ő még azt is tudja fokozni..

amúgy kémiából visszasírom.. most szénásinál semmit nem értek

2013. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ó csak nem egy drága 10/2es?:D
2013. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!