Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytornásznak készülök és...

Gyógytornásznak készülök és nem tudom eldönteni, Budapesten vagy vidéken tanuljak?

Figyelt kérdés
Elég sok városban van ez a képzés,hova érdemes menni?
2009. ápr. 1. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapestre mehetsz elég jó a képzés ma már, de ha vidéki vagy akkor Zalaegerszeget javaslom. Én 6 éve végeztem itt Pesten.
2009. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát gyógytornász képzés ugye Budapesten, Miskolcon, Szegeden, Debrecenben és Pécsen van. Szerintem képzésben nincs nagy különbség. Én az alapján választanék, hogy melyik város szimpatikusabb, mennyi pénzed van, melyik milyen messze van a városodtól.
2009. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah és a zalaegerszegi, amit az előző hozzászóló írt, a pécsi egyetemhez tartozik:)
2009. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én most járok Debrecenbe, ez és a Pesti a legnehezebb, miskolci a legkönnyebb de ott a képzés sem olyan jó szerintem.
2009. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pestre menjél mert ott el is tudod végezni, debrecenben fél évfolyam bukik minden évben(kivéve az utolsót)
2010. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én is így tudom, hogy ki van emelve, hogy ja igen Pest így meg úgy milyen jó, és valószínű jó az oktatás, de nem is buktatnak, tehát nem olyan óriási a követelmény, és olyan sötét emberek is kikerülnek néha, hogy nem szívesen kerülnél hozzá ha kórházba kerülsz

Meg nyilván jól felszerelt a suli, és szép is és mindez pozitív.

De valójában, mint általában minden szaknál a vidék az nagyobb követelményeket állít fel, még akkor is, ha nem olyan jó az oktatás.

Pesten nem fogsz bukni, de vidéken akár igen.

2012. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ,hogy te mekkora hülyeséget írtál az utolsó mondatodban
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!