Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Főiskolán a...

A Nyíregyházi Főiskolán a közlekedésmérnöki-légiközlekedési-hajózó szakirányon költségtérítéses formában mennyibe kerül a képzés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

250 000 Ft


[link]

2011. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! én is olvastam ezt, de a honlapjukon: [link] az van, hogy a költségtérítéses ~10M HUF. Ez egy kicsit összezavart, mert a 7 féléves képzés 1 750 000 az egyik oldalról, a másikról meg 10 000 000. Ez az amit nem értek, és ezért írtam ki a kérdést valójában. Te is csak a felvit nézted, vagy amúgy is tudod, hogy ennyi a tandíj?
2011. júl. 21. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy ezért kérdezed. Te a repülős szakiránnyal kevered. Ott valóban milliós összegeket kell fizetni, tudtommal még államin is. Erre a szakra jártam egy ideig. Volt pár csoporttársam, aki repülős volt. Költésegesen. És valami 60 milliós összköltségről beszéltek. Szóval húzós....
2011. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát pilótának szeretnék tanulni. Szóval akkor hogy is van ez pontosabban? Nem tudnád kifejteni?
2011. júl. 21. 11:52
 5/12 A kérdező kommentje:

erre gondoltam:


- Légijármű-vezető: repülőgépet és helikoptert vezet utas- és teherszállítás, továbbá permetezés, tűzoltás és életmentés céljából. Repülési tervet készít, majd egyezteti azt a repülésirányítóval. Ellenőrzi a berendezések, műszerek működését, az áru és csomagok szabályszerű elhelyezését; elvégzi az esetleges kisebb műszaki javításokat.

2011. júl. 21. 12:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos igen, valszeg ez az. Mivel ez a szak repüléssel is jár, így a gyakorlati órák megdobják a félévi díjat. Nem tudom pontosan mennyi most ez, mert én még 2008-ban jártam közlekedésmérnöki szakra natúr és ott volt 3-4 emberke aki pilótának tanult. 1 ember volt államin, egy lány, de neki is fizetnie kellett ha jól emlékszem, a gyakorlati órákat.

Tehát mindenképpen közlekedésmérnöki szakra kell jelentkezned erre légiközlekedési szakirányra. De ahogy nézem, már lement elég rendesen egy félév díja. Mert mondom régebben ez több volt. Sokkal több.


Ennél okosabbat nem tudok neked mondani, szerintem ezt kellene megpróbálnod. Mert ezen a szakon sajátíthatod el ezt a dolgot.

[link]

Itt találod a tantárgyakat.

2011. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mért kellene külön fizetni? az államilag finanszírozott nem azt jelenti, hogy teljesen ingyenes a gyakorlatot is beleértve?
2011. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én is így tudtam, hallottam, de van aki szerint így is kell valamire fizetni...
2011. júl. 24. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor mért mondják finanszírozottnak ha fizetni kell az oktatást? (ha csak a gyakorlati részét is)
2011. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem kell mindent fizetni, csak kisebb költségek vannak szerintem... a gyakorlati oktatás 10millió, sztem azt állják az államin
2011. júl. 30. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!