Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Pécsi Közgáz? (gazd....

Milyen a Pécsi Közgáz? (gazd. Men. )

Figyelt kérdés
Minden érdekelne: oktatás színvonala, egyetemi élet, emberek, város, élhetőség....minden info jöhet!!! Messziről mennék oda egyetemre, érdekel, hogy megérné-e.... köszönöm:))
2011. júl. 20. 22:23
 1/6 anonim válasza:
HÁt elég gáz....
2011. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?
2011. júl. 20. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, elég színvonalas és jó a képzés is :) bátyám oda jár, gazd. men.-re angol nyelven és nagyon nemzetközi a társaság, vannak koreaiak, kínaiak , franciák, már bánom, hogy nem oda jelentkeztem :D
2011. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na ez jó hír :))) köszi...tudsz még valamit?? pécs am jó hely??
2011. júl. 20. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Imádom :) minden meg van, ami egy városba kell, viszont nem lehet eltévedni, mert nem olyan nagy :D nagyon szép helyei vannak, (jó persze van olyan környék, amit érdemes elkerülni, mint Meszes, de az úgy is kinn van a világ végén). Egy problematika van a tömegközlekedéssel, de 19 év alatt már hozzászoktam :D tényleg csak ajánlani tudom. Nagyon jó kis közösség van az egyetemeken, szerintem itt könnyebben is szerez az ember barátokat, mivel nem 400 vannak egy csoportban, de ez csak személyes vélemény.
2011. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az oktatói összetétel szerint a Pécsi Közgáz a legjobb és ezt csak megerősíteni tudom. A tanárok jól magyaráznak,nem beképzeltek, de tudnak szigorúak is lenni. A vizsgák többnyire írásbelik, én gimiben puskázásra hajlamos voltam, de itt már nem merem. Sokat kell tanulni, ha nem a 2-esre hajtasz! Tavaly vezettek be új tantervet, uh arról nyilatkozni nem tudok. Itt megtalálod az órarendeket, ha érdekel: [link]

Mi 20-an vagyunk 1 csoportban, üzleti szakokon 40 körül. Nekem az tetszett amikor ide kerültem, hogy a diákok nagyon közvetlenek, barátságosak, segítőkészek. Hamar találsz majd barátokat az biztos :)Én pl. gólyatáborban sem voltam, mégis 1. év végére majdnem mindenkit megismertem az évfolyamból.

Sztem nem olyan gáz a tömegközlekedés, van 1-2 járat ami szar pl. a 60-as reggel(kimarad,késik,szar buszt küldenek), vagy a 2/A ami rendszeresen kimarad...de még így is sokkal jobb mint a BKV. A többi járat jó.


Ha van még konkrét kérdésed, akkor írj!

2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!