Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 206 pontom van, ahova 1. nek...

206 pontom van, ahova 1. nek jelentkeztem ( SZE-GK ) 208 pont volt a határ. Most kaptam sms-t, hogy elértem a ponthatárt. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elnéztél valamit. Tuti! Ilyen hibát nem szoktak ejteni az egyetemek.
2011. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pedig ez így van! Én sem értem...
2011. júl. 21. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj fel felvire,ha tudsz,nézd meg ott is.Sms nem szent,majd csak a levél.
2011. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felvire menj fel, ott nézd meg, ha ott is úgy van, akkor nem tudom... Esetleg érdeklődd meg telefonon, hogy most akkor mi van. De valószínűtlennek tartom, lehet sms keveredés volt. Bármi megeshet ilyen nagy mennyiségű sms kiküldésnél.
2011. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, mindenki az smsre vár, holott az egyáltalán nem hivatalos. ha valaki a pontot eléri, vagy épp nem éri el, az már a hiteles, aztán jön a levél. szval vszínűbb h nem vettek fel, hogyha a pontokat nézted és nem volt elég.
2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!