Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakközépiskolai bizonyítván...

A szakközépiskolai bizonyítványt be kell mutatni, ha felvettek valahova?

Figyelt kérdés
Be kell mutatni a felvételihez csatolt bizonyítványmásolatok eredetijét ha valahová felvettek?
2011. júl. 22. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett bemutatni. Bár mondták, hogy vigyük el beiratkozásra. (mondjuk mi 400an vagyunk a szakon, lehet ezért nem nézték meg)
2011. júl. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk (SZE) minden olyan dokumentumot amiből pontmegállapítás történt be kellett adni eredetiben és kb decemberben a TO-n adták vissza. Addig átnézték mindenkinek.
2011. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Corvinuson mindenkitől bekérik, elveszik, ellenőrzik a hitelességét és tavaly mi október végén kaptuk vissza, de volt aki csak novemberben, pedig Corvinusra sem két embert vesznek fel éves szinten.

Középiskolai bizonyítvány, érettségi, nyelvvizsga ha van, stb, ha nem így lenne, mindenki kedvére írogathatna be mindent, hogy miből hányast kapott, hány nyelvvizsgája van stb.

2011. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is SZE-s vagyok, de én nem emlékszem, h le kellett volna adni
2011. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!