Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egészségügyi szakközépi...

Milyen egészségügyi szakközépiskolák vannak Pesten, ahol 23 éves kor után iskolarendszerben (estin) lehet szakmát szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ami olcsó. Tehát, hogy első szakképesítés lenne, és ne több tízezer forint legyen egy félév. Vagyis ne tandíjat kelljen fizetnem, hanem csak térítési díjat. Amit én eddig találtam, az nekem drága volt.

Elsősorban ápoló okj képzés érdekelne.


2011. júl. 22. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jóról hallottam: Raoul Wallenberg, az hogy drága-e vagy nem, a honlapon megnézheted.
2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is néztem, de ez már nekem drága.:(

A Dienesben például 1 év 38.000 ft, csak az a baj, hogy az Debrecenben van.:(

Néztem még a Számalk Szakképzési Központot is, ott pl. 40.000 ft egy félév. Nem értem egyébként, hogy egyik helyen miért sokkal olcsóbb, mint máshol, ha ugyanarról a képzésről van szó, ugyanúgy iskolarendszerű meg minden.

Azért köszi a tippet. :)

2011. júl. 22. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kanizsay Dorottyában nézd meg
2016. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán van a Bókayban
2016. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!