Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan középiskola, ahol...

Van olyan középiskola, ahol nincs szalagavató, ballagás, és ehhez hasonlók?

Figyelt kérdés
Illetve esetleg évnyitó és évzáró sincs, csak oktatnak és kész?
2011. júl. 23. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az esti gimnáziumokban ezek nincsenek (ez olyan, mint régen a dolgozók gimnáziuma volt), csak a tanítás.
2011. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, ott is van. Én legalább is estire jártam, még a levelezősöknek is volt szalagavató meg ballagás. Igaz, nem olyan, mint a nappalin, de azért volt. Persze nem volt kötelező eljönni, de ettől függetlenül meg volt tartva, én ott is voltam, nem volt olyan hű de nagy hacacáré, de azért csinos ruhában kellett menni, mondtak egy kis beszédet ballagáson is, szalagavatón is, volt egy-két versmondó is, szalagavatón kaptunk szalagot, koccintottunk, ilyesmi.
2011. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!