Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz a BGF-KVIK gólyatáb...

Mikor lesz a BGF-KVIK gólyatábora? Akik felsőfokú képzésre jelentkeztek azok is mehetnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt ne nekünk kelljen már tudni, majd az iskola értesít róla.

Még fel sem vettek titeket lényegében Ti meg már ilyneeket akartok tudni...


Nyugi. Az iskola majd értesít. Addig pedig örülj a felvételidnek.

2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felvettek, és igen, miért ne szeretnénk már ilyet tudni? Mi baj van ezzel?
2011. júl. 23. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert Mo.-n van pártíz egyetem annak pártíz szer 5-6-7 kara és jópárszáz szakja.

Ezeknek mind külön van gólyatábora és mindnek külön vannak SAJÁT szabályai.

Ezekről ITT senki nem fog neked HITELES információt adni, csak az egyetem/főiskola saját oldala.


Ideje már most hozzászokni i ahhoz ami az egyetemen/fősulin lesz. Ott sem fogja senki kikeresni neked a kért információkat, hanem magad útján kell beszerezned!


Szumma: Nézd meg az egyetem-kar-szak hivatalos oldalán. Hidd el 10000x hitelesebb információ jön onnan mint innen.

2011. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!