Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-GTK -ról vélemények?...

SZTE-GTK -ról vélemények? (oktatás, diploma értéke itthon, külföldön, diákélet stb)

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem odajárok. De felvi.hu-n sok mindent találsz.Amúgy azt hallottam hogy inkább a híre nagy az egyetemnek, ezért is vonzza a sok hallgatót.
2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A híre agy...közben meg sehol semmi?
2011. júl. 24. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
A SZTE az egyik legjobb egyetem az országban, a nemzetközi rangosorolásban is csak az ELTE és a SZTE szerepel. Nem járok oda, de egyértelmű, hogy nem gagyi hely.. szerintem megéri oda menni. Gondoltam rá én is, de aztán más lett a döntésem. Külföldön nem kapkodnak a magyar közgazdászokért, ha valahol bemutatod a diplomád nem valószínű, hogy tudják mi az a Szegedi Tudományegyetem mivel nem lehet megjegyezni a világ összes egyetemét.. de eltudnél vele helyezkedni, ha van itthon is egy kis munkatapasztalatod simán elismerik külföldön is.
2011. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
BGF-fel szemben is jó??
2011. júl. 24. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha Pesten akarsz lakni, akkor a BGF-fel lehet, hogy jobban járnál, mivel Pesten inkább BGFeseket/Corvinusosokat keresnek mindenhova, meg az egyetemi évek alatt szerzett kapcsolatrendszer is nagy segítség lenne, de ha nem akarsz Pesten lakni akkor nyugodtan mehetsz Szegedre, semmivel nem leszel nagyobb hátrányban, nem hinném, hogy az oktatás színvonala bármivel jobb/rosszabb lenne, de ezt senki nem tudja megmondani pontosan, hacsak nem jártak a BGF-re és a SZTE-GTK-ra is.
2011. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na ez az....legszívesebben Szegeden laknék és a BGF-re járnék.....
2011. júl. 24. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Jujj ez tudom milyen érzés, hogy máshol akarsz egyetemre járni mint ahol lakni akarsz.. :DD nagyon rossz :(
2011. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ráadásul szinte lehetetlen eldönteni h most akkor mi legyen :DDD
2011. júl. 24. 17:16
 9/13 A kérdező kommentje:
oda menjek ahol jól érzem magam...vagy ahol építem a karrierem........:P
2011. júl. 24. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:
A legjobb!!! Imádtam (imádom) a várost, imádtam (imádom) az egyetemet.
2011. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!