Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két felsőfokú OKJ egyszerre?...

Két felsőfokú OKJ egyszerre? Tudom, hogy a második nem ingyenes, nem ez a kérdésem. Felvettek most egy felsőfokú szakképzésre (közg) és arra gondoltam, hogy mellette járnék mérlegképes könyvelőre is.

Figyelt kérdés
Közgazdasági iskolába jártam korábban. Meglehet csinálni együtt? Érdekelne mennyire megerőltető. Jó tanuló vagyok,4-5-ös.
2011. júl. 24. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A tényleges kérdésedre nem tudom a választ, de én úgy tudom, hogy ha egyszerre csinálsz két okj-t (és előtte még nem csináltál egyet sem), akkor mindkettő ingyenes! Hiszen hiába, hogy kettőre jársz, a szabályzatban úgy van, hogy 22 éves korig ingyenes annak, akinek még nincs OKJ képzettsége! És mivel neked még nincs (vagyis ez a leírásodból nem derül ki), csinálhatsz akár hármat is egyszerre! De sorry ha nem így van, én így tudom!
2011. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mérlegképes könyvelő szakmai képzésre jelentkezés feltételei:

Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség,

vagy érettségi, és pénzügyi tanácsadó, pénzügyi ügyintéző, számviteli ügyintéző, banki tanácsadó, biztosítási tanácsadó, okleveles pénzügyi revizor, pénzügyi és számviteli szakellenőr, pénzügyi-számviteli ügyintéző, vállalkozási ügyintéző, banki szakügyintéző, pénzügyi szakügyintéző, számviteli szakügyintéző, vállalkozási szakügyintéző, befektetési tanácsadó, biztosítási tanácsadó, okleveles pénzügyi revizor, pénzügyi és számviteli szakellenőr, üzleti szakügyintéző, képesített könyvelő, adótanácsadó képesítések valamelyike.


Ha neked ezek közül valamelyik feltétel megvan,akkor mehetsz mérlegképes könyvelő tanfolyamra a másik OKJ mellett,ha nincs,akkor nem.

2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!