Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sürgős! Lenne néhány kérdésem...

Sürgős! Lenne néhány kérdésem az okj-s kereskedelmi szakmenedzser szakról! Először is meddig lehet jelentkezni, mert a honlapon semmit nem írnak erről a telefont pedig nem veszik fel?!

Figyelt kérdés
A Szolnoki Főiskola kereskedelmi szakmenedzser szakára szeretnék jelentkezni.Először is azt szeretném tudni hogy mennyire nehéz ott a matek?Aki nem valami ügyes matekból annak esélye sincs?(persze tudom, hogy szorgalmasnak kell lenni és tanulni is fogok keményen)A másik kérdésem az lenne,hogy ezután milyen főiskola lenne megfelelő?Mert azt hallottam hogy jobban el lehet helyezkedni ezzel mint az idegenforgalmi szakmenedzser képzéssel.Remélem tudtok segíteni, mert eléggé félve kezdek majd bele hiszen matekból nem vagyok valami jó és német nyelvet még nem tanultam, de ez tűnik a legjobb választásnak.A válaszokat előre is köszönöm!:))
2011. júl. 25. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem erre a szakra jelentkeztem és nem a Szolnoki Fősikolára. Felvételi eljárás keretében kerültem be a kis és középvállalkozási menedzser szakra. (tehát jelentkeztem még februárban és a ponthatár fölött voltam)

Gondolom neked is így kell jelentkezned. (kellett volna)

Kereskedelmet is tanultam a középsulimban, nem annyira matekos. Józan paraszti és + szorgalmas gyakorlás elegendő. Én sem vagyok jó matekos.

Igazad van, jobb a kereskedelmi szakmenedzser. (gondolj csak bele..mindenki az idegenforgalmira akar menni, mert most ez a menő... ) Ha elvégzed akkor utána csomó kapcsolódó OKJ van a kereskedelmihez. (jóvan több, mint a másikhoz).

Ha szeretnél továbbtanulni alapszakon, akkor úgy dönts, hogy az OKJ-ért plusszpontot csak akkor kaphatsz, ha ágazaton belül mész továbbtanulni. Én ilyen szempontból is mérlegelnék a helyedbe. (Velem dettó ez a helyzet)

Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed írj privit nyugotan.

19/L BP.

2011. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Nagyon köszönöm a választ!Hol tudok neked privit írni?

Bocsi de új vagyok ezen az oldalon :D

2011. júl. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!