Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néz ki egy jogi tárgyalás...

Hogy néz ki egy jogi tárgyalás itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi, hogy ebbe a témakörbe írtam a kérdésem, de nem találtam jobbat. A filmekben ugyebár mindig érvelni kell, kutatni kell bizonyítékok után. Az ügyésznek/ügyvédnek sok melója van vele, de múltkor olvastam itt egy olyan hozzászólást, hogy ez nem így megy országunkban. Valaki letudná írni nekem egy tárgyalás menetét? Előre is köszönöm
2011. júl. 26. 05:07
 1/3 A kérdező kommentje:
megtaláltam így utólag a helyes kategóriát, bocsi, hogy ide írtam! arra gondoltam a kérdésemben, hogyan működik pl a tanúk behívása, kell e egyáltalán, az ügyész/ügyvéd kérdez, ezt hogyan? lehet e közben tiltakozni? (elnézést, ha hülye kérdés, számomra a filmek adják a kiindulópontot)
2011. júl. 26. 05:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Beülsz, megnézed. Ugyanis meg lehet. Kevés kivételtől eltekintve publikusak.
2011. júl. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom a legdurvábbat: nincs esküdtszék :O
2011. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!