Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takar az alkalmassági...

Mit takar az alkalmassági vizsga felvételi előtt, amikor valaki ápolás és betegellátást szeretne fősulin tanulni?

Figyelt kérdés
Miből áll az alkalmassági vizsga?
2011. júl. 26. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez le van írva a felvi.hu-n és a kiskönyvben is. Nem akarok hülyeséget mondani, és a legjobban azzal jársz, ha ott olvasod el, mert ide beír valaki valamit, aztán elmész az alkalmasságira, és vagy úgy lesz ahogy itt írták, vagy nem. Nem kellene ilyennel játszani, inkább olvasd el, és kerüld el a kellemetlen meglepetéseket.
2011. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem a felvin de nem találom. Könyvem meg nincs, mert igazából még jelentkezés előtt állok és amikor kerestem a boltokba, már nem volt.
2011. júl. 26. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd szerintem szeptembertől lesz az új könyv, azt szerezd majd be, az aktuális lesz. Addig ne aggódj ezen, abban minden le lesz írva. És nem egy teljesíthetetlen dolog, az ápolói alkalmassági nem olyan mint a vadászpilóta alkalmassági, ahol 1000-ből 1 felel meg :)
2011. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak azért kérdeztem, mert rossz a szemem (szemüveges vagyok), igaz meg akarom csináltatni jövőre, de lehet nem vállalják még el, és hogy ez nem probléma-e..bár nm hinném, csak jó lenne tudni, hogy kb mire számítsak.

2011. júl. 27. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy nem probléma. Egy bizonyos szintig szemüveggel még pilóta is lehetsz ;)
2011. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!