Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha vki átsoroláson vesz részt...

Ha vki átsoroláson vesz részt az egyetemen, és átkerül a fizetősre, onnan vissza tud kerülni valahogy az államilag finanszírozottba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz (szinte) a legjobb átlagot kellene nyújtanod, és az kell, hogy valaki szintén kibukjon államiról (hogy bekerülhess a helyére). Megoldható, de én nem reménykednék benne (a sulik ennél jobban szeretik a pénzt).
2011. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szokták sajnos engedni már csak oktató célzattal sem, úgy vannak vele, hogy ha valaki nem becsülte meg az államilag finanszírozottat vessen magára.

Én eddig két ilyen esetről hallottam a suliban, de azok megnyertek valami pályázatot és 4,8-as átlagon nyomták

2011. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik csop.társam átkerült fizetősre, és neki azt tanácsolták a TO-n, hogy felvételizzen újra februárban, garantálják, hogy visszaveszik államira, és a tárgyai nagy részét is beszámítják. Így ugye kiesik legalább fél év, de addig lehet pl nyelvvizsgát csinálni.
2011. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!