Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a vélemény az ÓE Bánki...

Mi a vélemény az ÓE Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki karról?

Figyelt kérdés
A gépészmérnöki képzés érdekelne.Mennyire nehéz (többi gépészeti karhoz viszonyítva),bennmaradás,mennyit kell tanulni,mennyit ér a diploma.Ha valakinek a mechatronikai mérnök szakról van véleménye, tapasztalata arra is kiváncsi lennék, de főként a gépész érdekel.
2011. júl. 27. 20:44
 1/2 anonim válasza:
50%
Én nem járok és nem is jártam oda, nyílt napon voltam ott... Hát elég silány mit ne mondjak. Tehát a többi nyílt napon teli volt az iskola, mindenhol standoltak, bemutatóztak, itt semmi ne mvolt.. Egy előadó nyitva volt oda lehetett beülni és ennyi... Gondolom a suli színvonala is ilyen mint a nyílt nap volt
2011. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen úgy kezdődik, hogy egy 200 fős terem nyitva van elmondják, hogy mi hogy működik és lehet aztán körbesétálni, aki akar, valószinűleg, akkor léptél le és azt sem hallottad, hogy most mutatják meg neked, amit hiányolsz. Az egyetemen belül, kb 5 terem van és néhány megálló a folyosón, ahol a hallgatói projekteket mutatják be.
2016. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!