Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-KKK-en nappali tagozatosok...

BGF-KKK-en nappali tagozatosoknak pénteken van tanítás?

Figyelt kérdés
Első éves leszek szeptembertől, felsőfokú szakképzésre vettek fel és arra lennék kíváncsi, hogy szeptember 9-én pénteken el tudok-e utazni vagy ez tanítási nap lesz. (Azért kérdezem, mert úgy tudom, hogy más iskolákban a péntek a levelezősök napja.)
2011. júl. 28. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bsc-s vagyok, nekem még sosem volt órám pénteken, a koliban volt egy fsz-es lány az emeleten, ő is hazament mindig csütörtökön, ha jól tudom. Egyébként valamennyit lehet hiányozni az órákról ha esetleg mégis lenne órád, bár mondom, én nem hiszem, szóval emiatt szerintem ne hagyd ki azt az utazást, lesz még elég órád ott :D
2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azért kérdeztem, mert nem akartam rossz ponttal kezdeni. :D
2011. júl. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!