Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE - TTK - kémia szintfelmérő?

PTE - TTK - kémia szintfelmérő?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a levelet, ahol láttam ,hogy lesz szintfelmérő. A kérdésem a szintfelmérőt bár azt írják "nem" számít csak a kurzusok indításához szükséges felmérés, de szerintetek mennyit számít bele a megítélésbe?

A másik én estin végeztem el a középiskolát és kémiát legutoljára 3-4 éve tanultam így az ismereteim hiányosak tudnátok segíteni 1-2 dologban ,hogy készüljek fel egy két feladatból?

[link] (itt a mintafelmérő amit "csatoltak")


2. A Nagyát megtudtam nevezni a felsoroltaknak, de kétlem ezek lennének újra ,hogy készüljek fel (pl.: milyen témakörre keressek)?

4. Szintúgy

A többivel nincs nagyon problémám csak ebben a kettőben nem vagyok sajnos biztos.

És még annyi ,hogy szintfelmérőre periodikus táblázatot kell/lehet vinni?


2011. júl. 29. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

NaOH - nátrium-hidroxid (lúgkő)

KBr - kálium-bromid

FeCO3 - vas(II)-karbonát

CaSO4 - kalcium-szulfát

AlPO4 - alumínium-foszfát


2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

Cl2 + H2 = 2HCl

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2

2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Gimnáziumba járok, szóval nem biztos, hogy jók. De azért bízom benne, mert nagy szenvedélyem a kémia:D Ez a feladatsor nagyon könnyű egyébként, még ha hibáztam is minden feladatot megtudtam csinálni.
2011. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!