Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoc. Helyzetet felmérő...

Szoc. Helyzetet felmérő adatlapban kiket kell megjelölni eltartottként?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk a családban, egy háztartásban. Apa dolgozik csak, anya munkanélküli, testvéremmel tanulunk.


Tehát apa az eltartó, és anya, testvérem és én vagyunk ez eltartottak? Ezt kell beírni?


2011. júl. 30. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Anyukád eltartott szerintem, de ebben nem vagyok biztos, mert olyan is van, hogy "munkanélküli eltartó". Kap ellátást? Mert akkor lehet, hogy ő is eltartó.
2011. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez különben az egyetemen a szoc. ösztöndíjhoz kell? Azzal még ráérsz, legalább is nálunk szeptember végén kell csak leadni, én is szoktam kérdezni, sőt, amikor viszem leadni (sose postán adom fel), mindig át is néztem, hogy jól töltöttem-e ki, amiben nem vagyok biztos, azt üresen hagyom. De előtte még telefonon is fogsz tudni érdeklődni, vagy nálunk a kar honlapján van fórum, ott is segítenek.
2011. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Oldalt a legördülő menü alapján csak a tesómat kell megjelölni, anyát és magam nem. Az alján vagy egy rész, ahová lehet gépelni, és oda fogom írni, hogy anya 10 éve munkanélküli meg segélyt nem kap ilyesmi, csak szépen megfogalmazva.


Nekem még a napokban ki kellene töltenem, ugyanis a kolihoz kell és azt aug. 8-ig lehet beküldeni.

2011. júl. 30. 14:57
 4/5 anonim válasza:
Szisztok!A kérdezőhöz lenne egy kérdésem!Én a koli.unideben még nem látom a jelentkezési lapot???!!!!Te akkor hogyan töltöd ki??
2011. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én moduloban csinálom
2011. aug. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!