Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási intézményben...

Felsőoktatási intézményben államiról-államira történő szakváltás lehetséges?

Figyelt kérdés
2 félévet fejeztem be nemzetközi gazdálkodás alapszakon, azonban már most látom, hogy 2 éven belül nem fogom teljesíteni a nyelvviszga követelményeket, ezért intézményen belül szeretnék átmenni gazdálkodás menedzsment szakra. Lehetséges ez, és ha igen, milyen formában? Tudna valaki segíteni?
2011. júl. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajjh... esetleg nézd meg az egyetemed egyéni szabályzatát ezzel kapcsolatban. Két félév alatt csak a kezedbe került már egyszer. Vagy elmész a TO-ra.
2011. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a nyelvvizsga a gáz akkor 2 év alatt angolul simán meg lehet tanulni középfokon. Van rá 100 meg 100praktika angoltanár nélkül is akár (persze segít meg minden).

Valamint ha a nyelvvizsga a gond az gond lesz mindenhol mert diplomád csak akkor lesz ha van egy min. középfokú C típusú nyelvvizsgád.

2011. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18:13: nemzetközi gazdálkodáson két nyelvvizsga is kell már alapszakon is, azoknak is szaknyelvinek kell lennie legalább az egyiknek (ha csak az egyik az, akkor a másiknak felsőfokúnak kell lennie).


Persze tény, hogy én is inkább nyelvet tanulnék szakváltás helyett.

2011. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az úgy már macerásabb :D erről nem tudtam mert én más tanulok. Így talán már érthetőbb a dolog de végül is ezek szerint az annak való szak aki már tud valamilyen nyelven legalább középfokon és egyet még ott megtanul.
2011. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!