Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy ilyenért már szólni fognak?

Egy ilyenért már szólni fognak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába teszem-e a kérdésem elnézést ha nem!

Szóval szeptembertől egy református gimibe fogok járni és szerintem egy ilyen hajért szólni fognak ugye?ha igen akkor mit csinálhatnak?mert megnöveszteni gondolom nem fogják tudni.

egyébként jó tanuló vagyok és ezen a ponton kívül nincsen bennem semmi kihívó sem az öltözködésemben, sem pedig a viselkedésemben.

szóval ilyenről lenne szó, csak barnában(a képet innen töltöttem le, mielőtt vki kifogásolná):

[link]


2011. júl. 31. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán belefér... Főleg, hogy református. Katolikusnál már neccesebb lenne. Bár a városunkban van egy katolikus gimnázium, de még ott sem lógnál ki a sorból! Inkább a ruházkodás (rövid szoknya, kivágott blúz), amit nem engednek, illetve a festett haj, smink.
2011. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elmegy. Református gimibe jártam 4 évig ;)

Nálunk egyedül azt nem tűrték, hogy ha kirívó színű volt a haja valakinek. Értsd: kék, zöld, pink meg ilyesmik.

A csajoknál a suliköpeny alá érő szoknya miatt sem szóltak, a mi nagy örömünkre(: (Pedig éppen hogy fenék alá ért az a köpeny :P)

2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Dóri? :D
2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem beiratkozáson rózsaszín hajam volt (református gimi), nézett is kerek szemekkel az ofőm, de megnyugodott, mikor szeptemberre lekopott. Simán elmegy ez a haj, 2 évig melíroztatva volt az enyém is, nem szólnak, csak a kirívó öltözködésért.
2011. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fhu...oké, megnyugodtam!:)

köszönöm szépen!

2011. júl. 31. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lesz baj én római katolikusba fogok (januárba átvette az egyház --" de nem érdekel 6. óta oda akarok menni és oda is megyek :D)

és a beíratkozáskor se szóltak a hajamért mondjuk nekem csak szőke melírok vannak benne és az nem annyira durva sőt nem is de ha baj lenne szólnának. Szal nem lesz gond

2011. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!