Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudjam, hogy milyen...

Honnan tudjam, hogy milyen posztgraduális képzésre jelentkezhetek egy egyetemi alapképzés után?

Figyelt kérdés
Környezetmérnöki alapképzésre vettek fel, kérdésem, hogy miután elvégeztem (ugye 7 félév), szerezhetek-e vegyészmérnöki diplomát (posztgraduális képzés)? Ha nem tudtok pontos választ, semmi gond, egy linknek is örülnék, ahol erről olvashatok. Köszi!
2011. aug. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked, kreditelismertetéssel felvételizhetsz a vegyészmérnöki mesterképzésre a környezetmérnök szak után.


Itt találod a mesterszak keresőt, csak beírod a szakodat és máris kiadja a lehetőségeket.

[link]

2011. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is megtaláltam, de nagyon köszi!
2011. aug. 3. 16:02
 3/4 A kérdező kommentje:
De ugye ezen nem fognak módosítani? mert nem akarom, hogy elvégzem az alapképzést és közlik, hogy változott az oktatási rendszer, már nem lehetek vegyészmérnök..
2011. aug. 3. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem lehet előre tudni, hogy miben módosítanak majd. Csak akkor derül ki, ha életbe lép a törvény.
2011. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!