Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha elrontottam...

Mit csináljak ha elrontottam a kollégiumi jelentkezést a kar. Nyme.hu-n? Kitöltöttem a felsőévesek részét pedig elsős vagyok

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Fesd le hibajavítóval, és fénymásold le, majd töltsd ki újra!
2011. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szarj rá. úgyis rá fognak jönni, hogy cink van vele. az elsősöknek külön lapon kell jelentkezniük, amit a suli küld a levélben.
2011. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ezt jelentsd valahol.

Jobb, ha tisztázva van a dolog, mert felsőoktatásban semmi sem egyértelmű...

Az elektronikus jelentkezést rontottad el? Mert ugye van külön elektronikus és van levélben való jelentkezés is, és mindkettő kötelező. Vagyis az elektronikus jelentkezést ki kell nyomtatnod és elküldened. Legalábbis én így tudom, de nálatok nem biztos.

PL nálunk így van:

[link]

2011. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már az elektronikkusat is elrontottam, betelefonáltam aztán majdnemhogy lebasztak mer több lesz a dolgukXDDDD
2011. aug. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!